Aktualności

Wracamy na zajęcia gimnastyczne

2020-07-01

Z przyjemnością informujemy, że po przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa, przywracamy zajęcia gimnastyczne w Poznańskiej Szarotce. Zapraszamy w środy o godz. 10:00 i czwartki o godz. 18:00. Uwaga! Zajęcia będą się odbywały przez całe wakacje.

Zajęcia gimnastyczne zawieszone do końca maja

2020-04-26

Informujemy, że w związku z zagrożeniem wynikającym z dalszego rozprzestrzeniania się koronawirusa, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o przedłużeniu zawieszenia zajęć gimnastycznych do końca maja.

Święta Wielkiej Nocy

2020-04-10

Życzymy Państwu zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Niech to będzie czas ciepłych myśli o dniu kiedy spotkamy się znów z naszymi bliskimi. #BĘDZIEDOBRZE

Ćwiczmy mięśnie dna miednicy w domu

2020-03-18

W tym poście zamieszczamy filmiki, w których znajdziecie ćwiczenia dla ciała i umysłu. Wiele z nich znacie. Wystarczy tylko wpleść w nie naszą "windę i oddech", i wspaniały trening naszych ukochanych mięśni dna miednicy gotowy!

Koronawirus - co powinieneś wiedzieć?

2020-03-15

Duże skupiska ludzi to środowisko sprzyjające rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Jeżeli to możliwe, należy ograniczyć przebywanie w miejscach publicznych i poprosić bliskich o pomoc w codziennych czynnościach.

Stowarzyszenie Osób z NTM UroConti Oddział w Poznaniu
© UroConti 2007 - 2021